21.11.2016 – poniedziałek dzień pierwszy – okiem logistyka

Dzień zaczęliśmy od pobudki o 7.00 rano, około godziny 7.45 czekało już na nas obfite śniadanie od nabiału po dżemy. Po zjedzonym śniadaniu otrzymaliśmy śniadanio-paczki przygotowane wcześniej przez personel ośrodka.
Szkolenia miały odbyć się już o godzinie 9.00 więc rozstawszy się z grupą informatyków ruszyliśmy całą grupą logistyków w kierunku przystanku autobusowego, gdzie już na nas czekał autobus który zabrał nas na miejsce szkolenia.
Po godzinie 9.00 zostaliśmy zaproszeni przez Pana Andreasza do klubu w którym odbyliśmy sesję projekcyjną na temat nowych przedsiębiorstw na rynku. Klub szybko przypadł naszej grupie do gustu – bilard, szachy oraz dart wszystko w jednym pomieszczeniu, które było bardzo przestrzennie zaprojektowane.
Sesja trwała około czterech godzin z dwoma krótkimi przerwami. Po zajęciach otrzymaliśmy od Pana Andreasza ankiety dotyczące naszej przyszłości które na następny dzień mieliśmy wypełnić. Około godziny 13.00 ruszyliśmy na przystanek autobusowy, powrót zajął nam 15 minut.
Po miło spędzonych kilku godzinach nastała pora na obiado-kolację, o 18.00 udaliśmy się do kuchni i spożyliśmy pyszny posiłek. Personel ośrodka był bardzo miły, każdy mógł dostać dokładkę wedle uznania. Uczniowie są bardzo zadowoleni z warunków panujących w pensjonacie, po kolacji dostaliśmy czas wolny do godziny 22, gdyż to właśnie wtedy zaczyna się cisza nocna.
Dzień był bardzo energiczny i udany.

Cisek Adrian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *